Poskakane.pl

  Poznaj nas

O nas

Dlaczego akurat my?

Bezpieczeństwo Na Pierwszym Miejscu

Wszystkie nasze dmuchane atrakcje są regularnie sprawdzane i utrzymywane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Wysoka Jakosć

Nasze dmuchane zjeżdżalnie i atrakcje charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także estetycznym designem, który zachwyca dzieci i dorosłych.

DSC07149

Niezawodni Profesjonalisci

Dzięki naszemu zaangażowaniu i solidnemu podejściu możesz mieć pewność, że Twoje przyjęcie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie.

Dostosowanie Do Twoich Potrzeb

Bez względu na rodzaj imprezy, jej lokalizację czy tematykę, mamy w ofercie szeroki wybór dmuchanych zjeżdżalni i atrakcji!

O Nas

Główną sferą naszej działalności jest wynajem zjeżdżalni i zamków dmuchanych dla dzieci oraz innych urządzeń rekreacyjnych.

Zajmujemy się uatrakcyjnianiem wszelkiego rodzaju imprez, tak aby każda impreza była niezapomniana. Wszystkie nasze atrakcje są kolorowe i atrakcyjne, dlatego pasują na imprezy skierowane zarówno dla młodszych jak i starszych.

Obsługujemy

DSC06704
DSC07321

Stawiamy na profesjonalizm w relacjach z Klientem, dlatego nasz personel tworzą godne zaufania i dobrze zorganizowane osoby.

Zapewniamy niezwykle atrakcyjne warunki współpracy
i rozsądne ceny. Podchodzimy elastycznie i w pełni indywidualnie dla każdego Klienta.

Sprzęt dowozimy na umówione miejsce – nie musisz martwić się transportem. Jedyne czego potrzebujemy wolna przestrzeń i dostęp do prądu – wystarcza zwykłe gniazdko.

Urządzenia są przeważnie wynajmowane na cały dzień, ale staramy się dostosować do wymagań klienta
indywidualnie.

Działamy na terenie województwa śląskiego.

Masz jakieś pytania?

Napisz do nas!

Scroll to Top