Zamek dmuchany Kopuła Disco

Dostępny od godziny: 08:00 do godziny: 22:00

400,00  Suma:

     Cennik wynajmu:

  • Pierwsze 2h =400,-zł + każda kolejna 90,-zł/h

Zapytaj o ten produkt !

Insert a valid name
insert a valid mail
insert message
Zgoda jest wymagana

Opis

Szaleństwo w rytmie disco! 

Dmuchaniec DISCO to idealne rozwiązanie na wyjątkową imprezę. Ten zamek dmuchany ma wbudowane oświetlenie LED oraz głośnik o mocy 350W z wejściem USB i SD, z którego można puścić dowolną muzykę. Ta atrakcja jest wyposażona w bezprzewodowy mikrofon Bluetooth.

Jednorazowo pomieści ok 8-10 dzieci.

Planujesz dłuższą zabawę? Dobierz więcej godzin. KOPUŁA DISCO to idealne rozwiązanie na wyjątkową imprezę Twojego dziecka, np. na kameralne urodziny w ogrodzie, przyjęcie komunijne lub też piknik w przedszkolu.

Dodatkowe informacje

Typ / Rodzaj

Dmuchana dyskoteka, Dmuchaniec do skakania

Wymiary

3,5 X 3,5 X 3,6m

Ilość osób jednocześnie

ok. 10 osób

Zakres wiekowy

od 3 lat

Bezpieczeństwo

Certyfikat Bezpieczeństwa EN-14960, Trudnopalny, Wytrzymały

Czas rozstawienia

ok. 15min.

     Cennik wynajmu:


CZAS: Minimalny czas wynajęcia wynosi 2 godziny.  Jeśli planujecie Państwo dłuższą zabawę, zachęcamy do dobrania większej ilości godzin. Do czasu wynajmu nie jest wliczane rozstawianie i demontowanie urządzenia, które trwa ok. pół godziny.

CENY: Podane ceny są cenami brutto oraz obejmują obsługę w trakcie imprezy.  Cenniki wynajęcia są godzinowe i są widoczne na stronach naszych produktów. Dla każdego rodzaju Dmuchańca pierwsze 2h mają stała cenę, której wysokość zależy od rodzaju urządzenia. Podobnie każda kolejna godzina jest liczona wg indywidualnego cennika.

DOJAZD: Wszystkie ceny obejmują dojazd do 25 km w promieniu Legionowa. Gdy dojazd wynosi więcej niż 25 km, należy doliczyć koszt dojazdu w wysokości 1,00 zł brutto/km.

BEZPIECZEŃSTWO: Dbając nie tylko o dobrą zabawę uczestników, ale też o ich bezpieczeństwo, nasze urządzenia są certyfikowane, zaś nasza firma posiada ubezpieczenie OC.

https://www.facebook.com/poskakanepl/videos/198981417493256/

Zaloguj się

Zarejestruj się