Dmuchany Tron Urodzinowy

Dostępny od godziny: 08:00 do godziny: 24:00
Oceniony 5.00 na 5.
1 OPINIA

100,00  Suma:

     Cennik wynajmu:

  • Pierwsze 2h = 100,-zł + Każda kolejna 50,-zł/h

Zapytaj o ten produkt !

Insert a valid name
insert a valid mail
insert message
Zgoda jest wymagana

Opis

Idealny nie tylko na urodziny!

Dmuchany tron na imprezy dziecięce to świetny pomysł na wyróżnienie honorowego gościa lub ukoronowanie solenizanta lub solenizantki podczas urodzin lub innych okazji. Możesz być pewien, ze dmuchany TRON sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy Król lub Królowa. Atrakcja przyciągnie na pewno uwagę gości oraz świetnie sprawdzi się w trakcie fotograficznych sesji.

Ta łatwa w rozstawieniu dmuchana atrakcja to artykuł imprezowy oraz przenośny tron w jednym.

Dodatkowe informacje

Typ / Rodzaj

Dmuchaniec do siedzenia, Dmuchany Tron

Zakres wiekowy

od 3 lat

Ilość osób jednocześnie

1 osoba

Wymiary

1 X 1 X 2,2m

Bezpieczeństwo

Certyfikat Bezpieczeństwa EN-14960, Trudnopalny, Wytrzymały

     Cennik wynajmu:


CZAS: Minimalny czas wynajęcia wynosi 2 godziny.  Jeśli planujecie Państwo dłuższą zabawę, zachęcamy do dobrania większej ilości godzin. Do czasu wynajmu nie jest wliczane rozstawianie i demontowanie urządzenia, które trwa ok. pół godziny.

CENY: Podane ceny są cenami brutto oraz obejmują obsługę w trakcie imprezy.  Cenniki wynajęcia są godzinowe i są widoczne na stronach naszych produktów. Dla każdego rodzaju Dmuchańca pierwsze 2h mają stała cenę, której wysokość zależy od rodzaju urządzenia. Podobnie każda kolejna godzina jest liczona wg indywidualnego cennika.

DOJAZD: Wszystkie ceny obejmują dojazd do 25 km w promieniu Legionowa. Gdy dojazd wynosi więcej niż 25 km, należy doliczyć koszt dojazdu w wysokości 1,00 zł brutto/km.

BEZPIECZEŃSTWO: Dbając nie tylko o dobrą zabawę uczestników, ale też o ich bezpieczeństwo, nasze urządzenia są certyfikowane, zaś nasza firma posiada ubezpieczenie OC.

Zaloguj się

Zarejestruj się