Zjeżdżalnia Tygrys

Dostępny od godziny: 08:00 do godziny: 22:00

470,00  Suma:

     Cennik wynajmu:

  • Pierwsze 2h = 470,-zł + Każda kolejna 120,-zł/h

Zapytaj o ten produkt !

Insert a valid name
insert a valid mail
insert message
Zgoda jest wymagana

Opis

Dmuchana Atrakcja na Imprezę !

Duża Zjeżdżalnia TYGRYS to absolutny HIT na każdej imprezie! Idealny na pikniki, festyny, ale także imprezy okolicznościowe: komunie, wesela. Na urodzinach dziecka sprawdzi się doskonale, zarówno goście, jak i jubilat będą zachwyceni taką atrakcją!

Dodatkowe informacje

Typ / Rodzaj

Dmuchana zjeżdżalnia

Wymiary

5 X 8 X 6,3m

Ilość osób jednocześnie

10 osób

Zakres wiekowy

od 3 lat

Bezpieczeństwo

Certyfikat Bezpieczeństwa EN-14960, Trudnopalny, Wytrzymały

Czas rozstawienia

ok. 30min.

     Cennik wynajmu:


CZAS: Minimalny czas wynajęcia wynosi 2 godziny.  Jeśli planujecie Państwo dłuższą zabawę, zachęcamy do dobrania większej ilości godzin. Do czasu wynajmu nie jest wliczane rozstawianie i demontowanie urządzenia, które trwa ok. pół godziny.

CENY: Podane ceny są cenami brutto oraz obejmują obsługę w trakcie imprezy.  Cenniki wynajęcia są godzinowe i są widoczne na stronach naszych produktów. Dla każdego rodzaju Dmuchańca pierwsze 2h mają stała cenę, której wysokość zależy od rodzaju urządzenia. Podobnie każda kolejna godzina jest liczona wg indywidualnego cennika.

DOJAZD: Wszystkie ceny obejmują dojazd do 25 km w promieniu Legionowa. Gdy dojazd wynosi więcej niż 25 km, należy doliczyć koszt dojazdu w wysokości 1,00 zł brutto/km.

BEZPIECZEŃSTWO: Dbając nie tylko o dobrą zabawę uczestników, ale też o ich bezpieczeństwo, nasze urządzenia są certyfikowane, zaś nasza firma posiada ubezpieczenie OC.

Zaloguj się

Zarejestruj się